نتایج جستجو برای عبارت :

اگر در بحران ها کمکی نمیکنیم ، حداقل مراقب باشیم کدام محتوا را نشر میدهیم؟ حقیقت یا دروغ؟

به نام خدای شنهای طبس

در حالیکه ارتش و سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی و هلال احمر و ... تا پای جان مشغول امدادرسانی به مردم شـریف ایران هستند برخی قلمهای نجـس محتوایی تولید میکنند با هدف نا امیدی یا ایجاد اخـتلاف بین نهادها ؛ سوال این است ، ما چـقدر روی نشر محتوا ها دقت و حسـاسیت داریم تا روزی مدیون نـشویم؟؟؟
به نام خدای شنهای طبس

در حالیکه ارتش و سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی و هلال احمر و ... تا پای جان مشغول امدادرسانی به مردم شـریف ایران هستند برخی قلمهای نجـس محتوایی تولید میکنند با هدف نا امیدی یا ایجاد اخـتلاف بین نهادها ؛ سوال این است ، ما چـقدر روی نشر محتوا ها دقت و حسـاسیت داریم تا روزی مدیون نـشویم؟؟؟در دستان اغلب ما ابزار مشاهده و نشر محتوای فضای مجازی وجود دارد ، چند سالی است این ابزار به سرعت همه گیر شده و تقریبا جزو ضروریات زندگی امرو
مرز باریکیست بین گستاخ بودن و صراحت کلام، مرز باریکی بین عشق و نفرت و مرزی بین دروغ و محافظه کار بودن... گاه نمیفهمیم که با یک کلام چطور یکی را آنقدر میرنجانیم که هرچه هست و نیست به یک ثانیه از دست میرود.. باید مراقب همه چیز بود...مراقب حرف زدن ها، مراقب عشق ها، مراقب مهربانی ها...
یک ظرف یک لیتری بردارید ، شیر آب رو باز کنید ، ۲۰ ثانیه زمان بگیرید و دستاتونو بشوئید!یک لیتر پر شد!
حالا این ۱ لیتر آب رو ضربدر اون ۲۰ باری که باید برای مبارزه با کرونا دستهامون رو بشوریم بکنید!بعد ضربدر ۸۰ میلیون نفر هم وطن!؟
ادامه مطلب
♦ دروغ از دیدگاه بهلول :
کسی که سخنانش نه راست است و نه دروغ ،*فیلسوف است*
کسی که راست و دروغ برای او یکی است، *چاپلوس است*
کسی که پول می گیرد تا دروغ بگوید، *دلال است*
کسی که دروغ می گوید تا پول بگیرد، *گدا است*
کسی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد، *قاضی است*
کسی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد، *وکیل است*
کسی که جز راست چیزی نمی گوید، *بچه است*
کسی که به خودش هم دروغ می گوید، *متکبر است*
کسی که دروغ خودش را باور می کند، *
الف: اصل
رهبری دروغ می‌گوید، رییس جمهور دروغ می‌گوید، رییس قوه‌ی قضاییه دروغ می‌گوید، رییس قوه‌ی مقننه دروغ می‌گوید، صدا و سیما دروغ می‌گوید، وزرا دروغ می‌گویند، سازمان‌ها دروغ می‌گویند، همه دروغ می‌گویند... باشد قبول، همه دروغ می‌گویند.
گیرم تو موفق شدی رهبر و رییس جمهور و روسای قوای مختلف و وزرا و اصلا کل نظام را عوض کردی، خب حالا بگو بدانم به کدام دلیل عقل‌پسندانه‌ای باید باور کنم، قبول کنم تو که همه را دروغ‌گو می‌دانی و می‌خو
﷽ مردی نزد پیامبر(ص) آمده و گفت:در پنهان به گناهانی چهارگانه مبتلا هستم؛
زنا، شرابخواری، سرقت و دروغ.
هر کدام را تو بگویی به خاطرت ترک می‌کنم.پیامبر (ص) فرمود: دروغ را ترک کن.مرد رفت و هنگامی که قصد زنا کرد با خود گفت:
اگر پیامبر (ص) از گناه من پرسید، باید انکار کنم
و این نقض عهد من است (یعنی دروغ گفته‌ام)
و اگر اقرار به گناه کنم، حدّ بر من جاری می شود.
دوباره نیّت دزدی کرد و همین اندیشه را نمود
و درباره کارهای دیگر نیز به همین نتیجه رسید.
به نزد پی
با گسترش رادیو و تلویزیون و قبل از توسعه‌ی علم الکترونیک و دیجیتال، اصطلاح رسانه های الکتریکی یا Electric Media مطرح شد.بزرگان و تحلیل‌گران رسانه از همان زمان، بحث فراگیر شدن رسانه و دسترسی انبوه به محتوا و رسانه را مورد توجه قرار دادند.نورمن آنجل، مارشال مک لوهان،  ژان بودریار، نیل پستمن و اروینگ گافمن از جمله افرادی بودند که چالش محتوا را در عصر رسانه های الکتریکی مطرح می‌کردند.اما طبیعتاً چون در آن مقطع، تولید محتوا هم‌چنان محدود به بخش کو
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

تعریف ، مفهوم و چرخه مدیریت بحران — موسسه آموزش عالی آزاد 
رآیند پیش‌بینی و پیشگیری از وقوع بحران، برخورد و مداخله در بحران و سالم سازی بعد از وقوع بحران را مدیریت بحران گویند.مفهوم بحران می‌تواند به معنای انحراف...

مراحل چهارگانه مدیریت بحران - مدیریت بحران استان بوشهر
مقدمه. انسان از بدو خلقت همیشه در معرض آسیب های جدی ناشی از بلایای طبیعی بوده است. پدیده های خطر آفری
منظور از طول محتوا تعداد کلمات و کاراکترهای می باشد. همین مقاله که در
حال مطالعه آن هستید یک محتوا است. می خواهم به شما بگویم که اگر این مقاله
من طولانی باشد چه تاثیری می تواند بر سئو محتوا داشته باشد.
Importance of Content Length in SEO
حتما می دانید که یک محتوای خوب از نظر سئو و طبق گفته گوگل باید حداقل
۳۵۰ واژه داشته باشد. البته این مقدار برای چند سال پیش بود، من پیشنهاد می
کنم برای مطالب، محصولات و صفحات سایت خود حداقل ۵۰۰ کلمه محتوا بنویسید.
اما اگر تع
دروغ گفتن در زنان و چه در مردان، خصوصیتی است که تفاوتی در جنسیت ندارد و هرشخصی حداقل چندبار در زندگی خود این کار را انجام داده است. اما زنان گاه به دلیل برخی نگرانی‌ها و برای مقابله و فرار از آن‌‌ها، اولین راهی که به ذهنشان می‌رسد دروغ گفتن است. دروغگویی به دلایل کوچک و بزرگی می تواند از طرف زنان انجام شود. در هر حال این دروغ‌ها آسیب‌هایی را به‌ آن‌ها وارد خواهد کرد که منجر به پیچیده شدن مسائل نیز می شود. رویدادهایی که ممکن بود درصورت بیا
دروغ‌گویی کی از رایج‌ترین رذیلت‌های اخلاقی در جامعۀ ماست و بر ماست که دربارۀ علل رواج دروغ‌گویی در جامعه‌مان تحقیق کنیم.
 به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین علل دروغ‌گو بودنِ ما ایرانیان این است که به نام «مصلحت» هر گونه دروغی را توجیه می‌کنیم. 
شاید برخی از انسان‌ها صادقانه و خالصانه، به خاطر مصلحت‌هایی واقعی، در موارد بسیار نادری دروغ بگویند، اما بیشتر افراد، برای تأمین منافع خود، از «دروغ مصلحت‌آمیز» سوء استفاده می‌کنند؛ ازاین‌رو
شیطان را پرسیدند که کدام طایفه را دوست داری؟

گفت: دلالان را !

گفتند:‌ چرا؟

گفت: از بهر آن که من به "سخن دروغ" از ایشان خرسند بودم، ایشان "سوگند دروغ" نیز بدان افزودند !

لعنت خدا بر دلالان شیطان صفت که در این جنگ تحمیلی اقتصادی بر ضد مردم وهموطنان خود توطئه می‌کنند
کار شرکت تولید محتوا به جهت نوشتن محتوا های مفید و پرکاربرد بسیار حائز اهمیت است، به این دلیل که محتوا برای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از هدف های اصلی جهت رسیدن به سود زیاد است.
این موارد جز مباحثی هستند که در این مقاله قصد داریم، راجع به آن‌ها بیشتر بنویسیم و بیشتر بدانیم، تا اگر شما در ابتدا یا میانه کار هستید یا حتی اگر کسب و کار خود را شروع کرده‌اید ولی در تولید محتوا با مشکلاتی مواجه شده‌اید، در سایت الو محتوا این مشکلات با تولی
کار شرکت تولید محتوا به جهت نوشتن محتوا های مفید و پرکاربرد بسیار حائز اهمیت است، به این دلیل که محتوا برای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از هدف های اصلی جهت رسیدن به سود زیاد است.
این موارد جز مباحثی هستند که در این مقاله قصد داریم، راجع به آن‌ها بیشتر بنویسیم و بیشتر بدانیم، تا اگر شما در ابتدا یا میانه کار هستید یا حتی اگر کسب و کار خود را شروع کرده‌اید ولی در تولید محتوا با مشکلاتی مواجه شده‌اید، در سایت الو محتوا این مشکلات با تولی
یا مهربان ❤️سلام عزیزان❤️❤️این روزها حال دلتان چطور است ؟این روزها خیلی ها تراز امیدشان یک طرفی شده است .این روزها دروغ زیاد می شنویم .دروغ تلویزیونی ،دروغ تلگرامی اینستا گرامی ،دروغ های کوچه بازاری و..ذهن باید راست باشد تا دروغ در آن اثر نکند .اگر ذهن ما کاغذی و سبک باشد در گردباد دروغ به فنا می رود و حتی بدتر این که خودش اعتیاد پیدا می کند به شنیدن دروغ های بیشتر .گمشده همه ما یک کلمه است و آن" ایمان" است .در این فرصت مغتنم ماه رمضان به حبل
در واقع میشه گفت مدیر محتوا کسیه که چندین سال تجربه این کار حساس رو داشته باشه و بتونه منابع سازمان رو به خوبی برای رشد و بهبود ترافیک و درآمد سایتی که مسئولیت آن را پذیرفته است بدست آورد و باید گفت که این موقعیت شغلی رو نمی‌شه اصلا از روز اول کاری در این حوزه تجربه کرد و باید از موقعیت کارشناس محتوا شروع کرده و بعد به این درجه رسید.
مدیر محتوا کسیه که به تمامی اصول سئو، نگارش فارسی، ترند محتوای روز وب، اصول بصری، تخصیص درست و بهینه منابع و… م
در واقع میشه گفت مدیر محتوا کسیه که چندین سال تجربه این کار حساس رو داشته باشه و بتونه منابع سازمان رو به خوبی برای رشد و بهبود ترافیک و درآمد سایتی که مسئولیت آن را پذیرفته است بدست آورد و باید گفت که این موقعیت شغلی رو نمی‌شه اصلا از روز اول کاری در این حوزه تجربه کرد و باید از موقعیت کارشناس محتوا شروع کرده و بعد به این درجه رسید.
مدیر محتوا کسیه که به تمامی اصول سئو، نگارش فارسی، ترند محتوای روز وب، اصول بصری، تخصیص درست و بهینه منابع و… م
دیشب از علاقه ما به دروغ شنیدن گفتم ولی امشب اضافه می کنم که کار ما از علاقه گذشته است ما خود دروغیم . دروغ چیز جز ما نیست ما به دروغ قسم نمی خوریم بلکه ما قسم به دروغ هایمان می خوریم . دروغ های ما همه چیز ما هستند و ما اینرا نمی دانیم . ما هم بستر جسد متعفنی هستیم که بوی مردارش تا هزاران کیلومتر می رود و ما به دماغمان باور نداریم ما بر این اصرار داریم که بوی خوشی هست و به قضاوت استشمام خودمان باور نداریم .

ادامه مطلب
کسب و کار چاپ متاسفانه چندی است دچار بحران های کوچک و بزرگ شده و متاسفانه این روند باعث خروج تعدادی از واحدهای چاپ از گردونه فعالیت شده است.
خبرگزاری تسنیم - ابوالفضل ایمنی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار های جدید
اگرچه مدیریت بحران یک واکنش فوری است، اما گاهی روند یک کسب و کار ناخودآگاه بسمتی حرکت می کند که مدیر کمتر متوجه ورود به شرایط بحرانی می شودو در یک غفلت و یک فرصت کوتاه عمق بحران بیشتر و مدیریت آن دشوار تر می شود.
در اصل مدیریت بحران پر
ژوزف گوبلز، وزیر تبلیغات دولت نازی هیتلر می‌گوید: «دروغ هر قدر بزرگتر باشد، باور آن برای توده‌های مردم راحت‌تر است... دروغ را به حدی بزرگ بگویید که هیچ‌کس جرئت و فکر تکذیب آن را نکند.» او می‌گفت: «بعضی مواقع دروغ‌هایی می‌گفتم که خودم از آنها می‌ترسیدم.»

دروغ های بزرگ سیستماتیک .دروغ های بزرگ موروثی .دروغ های بزرگی که مبنای یک سرمایه گذاری پر سود به معنای واقعی آن شده اند .
چرا که ؟!من راضی او راضیگور پدر ناراضی !
بگذار دروغ های بزرگ شیرین
امام علی(ع):
لا یجد عبد طعم الایمان حتی یترک الکذب هزله و جده
هیچ بنده ای طعم ایمان را نمی چشد، مگر این که دروغ را چه شوخی و چه جدی ترک کند.
اصول کافی، ج۴، باب الکذب، ح۱۱.
 یکی از کسب های حرام، کسب از طریق کذب و دروغ است. در گذشته اکتساب از راه کذب، کمتر وجود داشت. امّا در زمان ما این معنا وجود دارد. امروزه عده‌ای در دنیا از طریق دروغ گفتن نان می‌خورند! 
دروغ با راحت دروغ گفتن تفاوت دارد. در جامعه ای که براحتی افراد دروغ میگویند؛ تقوای اجتماعی جای
سیستم های مدیریت محتوا ( CMS ) یک نرم افزار تحت وب مانند وردپرس می‌باشد که امکان ایجاد سطوح مختلف دسترسی را برای مدیریت چندگانه سایت فراهم می‌کند. در این مقاله به معرفی سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) می‌پردازیم و ویژگی‌های سیستم مدیریت محتوا را بیان خواهیم کرد.

سیستم مدیریت محتوا ، ترجمه عبارت content management system یا CMS است ، که به معنای سیستمی است که به کمک آن محتوای سایت مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بر
یکی از شاگردانم عادت داشت دروغ بگوید. به او گفتم که شیوه نادرستی است و سبب میشود که دیگران نیز به او دروغ بگویند
گفت"مانعی ندارد..جون نمی توانم بدون دروغ سر کنم"
یک روز پای تلفن با مردی صحبت میکرد ک صمیمانه به او دلبسته بود. رو به من کرد وگفت:(حرفهایش را باور نمیکنم. می دانم که به من
دروغ می گوید.)) گفتم: خب، خودت هم دروغ میگویی. پس دیگری هم باید به تو دروغ بگوید. و مطمئنا این شخص همان کسی خواهد بود که
می خواهی از او راست بشنوی)) چندی نگذشت ک دیگر بار
هرچیزی از من شنیدی دروغ بود.
من یک دروغ گوی کثیف م
یک احمق ، احساساتی ِ بیشعور
البته ساده، دل داده و تنها
آدم ضعیف دروغ میگه، و سعی میکنه تا خودشو به روح قوی بچسبونه،  یا پیوند بده، برای همین هست که آدم ها معمولا دنبال ضعف های خودشون میرن تا نقاط کور زندگی شون را با ستاره های آبی ِ قوی ، روشن کنن.
در این روزها که آلودگی هوا تشدید شده و در واقع به یک عادت برای ساکنین تهران تبدیل شده، جای تعجب داره که برای طرح‌های مختلف شهری کلی وقت صرف میشه اما متاسفانه خروجی خاصی مشاهده نمیشه و همیشه بعنوان یک بحران باهاش مواجه میشه. در واقع بنظر حقیر دیگه نباید بعنوان یک بحران باهاش برخورد کرد چرا که تقریباً هرسال بازه زمانی این اتفاق معلومه و تصمیماتی هم که تیم مدیریت بحران میگیره معلومه. کلاً همه چی معلومه :)
ادامه مطلب

محمد معینی

✅1) دکتر حسین بشیریه در مقاله‌ای با عنوان «زمینه های سیاسی و اجتماعی فروپاشی رژیم های غیردمکراتیک و گذار آنها به دمکراسی» که در کتاب «گذار به دمکراسی – دفتر نخست» (نشر نگاه معاصر) منتشر شده، با تقسیم این زمینه‌ها به دو دسته اصلی «زمینه‌ها و بحران‌های مربوط به دولت و ساختار دولتی» و «زمینه‌ها و بحران‌های مربوط به جامعه و نظام اجتماعی»، به بررسی عوامل موثر در هر کدام از این دو دسته می‌پردازد. 
ادامه مطلب
دانلود پاورپوینت بحران در خانواده
بحران crisis
کاپلان ( 1964 ) بحران را واژگونی یا عدم تعادل در وضعیت ثابت و پایدار فرد که در آن روشهای حل مشکل مؤثر
نیستند ، تعریف کرده است.
Boss ( 1988 ) بحران در خانواده را عدم تعادل بیش از حد در وضعیت خانواده به طوری که تحت فشار شدید
قرار گرفته و در آن تغییر ایجاد شده تعریف نموده است.
در طول بحران در خانواده ، ایجاد تغییر در نقشها ، وظایف ، عملکرد فیزیکی و روانی خانواده و... پدید می آید.
در هنگام بروز بحران در خانواده ، هد
تولید محتوا چیست؟
تولید محتوا در حقیقت ایجاد و انتقال پیام و محتوای مناسب برای مخاطبان هدف در وبسایت و شبکه های مجازیه.
هدف از تولید محتوای خود را مشخص کنید.
اولین قدم برای تولید محتوا، داشتن ایده است. ایده چه جوری تولید میشه؟ وقتی دارین تولید محتوا می کنید باید ایده داشته باشین. ایده هم همون هدفه. یعنی در واقع باید ایتدای تولید محتوا هدفتونو مشخص کنید.
اهمیت تولید محتوا در بالا بردن رتبه سایت در گوگل 
مسئله تولید محتوا انقدر مهمه که سال ٢٠١
تولید محتوا چیست؟
آوینا کائوشیک در پاسخ سؤال محتوا چیست ؟ بیان می ‌کند: «محتوا هر چیزی است که به زندگی خواننده ارزشی می ‌افزاید. این ارزش‌ ها با کمک کردن به مخاطب در انجام بهتر شغل خود ، دقیق‌تر شدن آن‌ ها ، خندان ، سرگرم کردن آن‌ ها و آموزش فراهم می ‌شود.»
برخی دیگر  محتوا را چنین تعریف می ‌کنند: “محتوا ارائه اطلاعات با یک هدف خاص به مخاطبان از طریق یک کانال و در یک فرم خاص است”. این تعریف دارای پنج جزء است:
اطلاعات ، هدف ، مخاطب ، کانال ، ف
اگر به همسر یا خواستگار خود شک کرده اید که در مورد موضوعی به شما دروغ می گوید و قصد دارید بفهمید آیا واقعا دروغ می گوید یا نه این مقاله را دنبال کنید . در این مقاله روش های تشخیص راست یا دروغ بودن گفته های افراد را می آموزید .

ادامه مطلب
دانلود آهنگ ریمیکس مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی
اهنگ دروغ دوست داشتنی با گیتار
دانلود آهنگ همیشه دروغ میگفتی واسه من میمیری از پاشایی

متن آهنگ دروغ دوست داشتنی

آکورد دروغ دوست داشتنی
کد آهنگ پیشواز مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی همراه اول
تو که از اولش جای من یکی دیگه
تو که از اولشم جای من یکی دیگ توی قلبت بود
تولید محتوا چیست؟ امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

ادامه مطلب
۸ علتی که دیگران به شما دروغ می‌گویند.

اسم دروغ آدم را یاد کارتون پینوکیو میندازه. عروسک چوبی که موقع دروغ گفتن، بینیش غیرطبیعی بزرگ میشه. اما پینوکیو چه وقتهایی دروغ میگفت؟؟ وقتهایی که دنبال جلب محبت کسی بود. تو دنیای واقعی هم افراد به دلایل مختلف دروغ میگن. گاهی برای محافظت از خود، نزدیکان و دارایی‌های خود دروغ می‌گویند. گاهی مثل پینوکیو برای جلب محبت و توجه دیگران دروغ میگن. گاهی از روی ترس و گاهی به خاطر حفظ غرور.

دلیل دروغ گفتن هر چی
   از من پرسید تا به حال به او دروغ گفته‌م؟ دروغ گفته بودم. انکار نکردم. گفتم که دروغ گفته‌م. پیش خودش گفت که مسلما دروغ گفته‌ای. چیزی نداشتم که بگویم. آخرین دروغی را که به او گفته بودم به یاد آوردم.
   به او گفته‌بودم می‌توانیم هر وقت که خواستیم با کس دیگری بخوابیم، به هم بگوییم و اجازه بگیریم و این کار را بکنیم. اگر که این ارتباط فقط منتهی به رابطه جنسی باشد، از نظر من عیبی ندارد. از نظر او عیب داشت. از من پرسید کسی هست که بخواهم چنین کاری با
چند وقت پیش یکی از بچه ها که ازدواجم کرده(!) بهم پیشنهاد کار داد:
مراقب سالن مطالعه کنکور ، 3 روز در هفته + جمعه ها هفته درمیون، از ساعت 15 تا22 : ماهی 350 تومن! 
+ روزایی که تا 4 کلاس دارم، کلاس + ناهار رو چیکار کنم؟
+اصلا برم؟ نرم؟ 
به نظرم به زندگی نظم میده و حداقل از این وضع درمیام! 
و مجبور میشم روز درمیون درس بخونم! آخر هر کورس به وحشت نمیوفتم از دیدن جزوه ها! 

چیکار کنم؟ 
درباره روز دوغ.
روز دروغ یا Liar's Day ، در یکی از روز های زمستان است که در ان روز ، هم بیست و دوم است و هم بیست و سوم !!
در این روز، گفتن دروغ ، قابل قبول  است.
داستان روز دروغ چیست؟
اگر این سوال را دارید، به ادامه مطلب بروید.

​​​​​​
ادامه مطلب
آیا تا به حال چیزی در مورد بحران سی سالگیشنیده‌اید؟ در سنین سی سالگی تفکرات و احساسات جدیدی را تجربه می‌کنید که تا پیش از آن دغدغه‌ای برای آن‌ها نداشته و یا زیاد به آن‌ها فکر نمی‌کردید؛ تفکرات و احساساتی مانند سردرگمی، ابهام، تردید، افسردگی یا احساس پوچی به سراغ تان می‌آید. البته عده‌ای هم با آرامش بحران سی سالگی را پشت سر می‌گذارند، اگر باور داشته باشید که در زندگی انتخاب‌های صحیحی داشتید و به یک ثبات نسبی رسیدید و اوضاعتان رو به را
برایان تریسی تو کتاب مدیریت بحرانش میگه در برابر بحران‌ها جوری رفتار کنید که انگار همه دارن نگاه‌تون میکنن... انگار قراره نشون بدید واقعا کی هستید و چی هستید!
من اگه همه نگام کنن مطمئنا این همه شکننده نبودم!! این همه زود رنج...
برایان تریسی میگه هر آدمی به طور میانگین هر سه ماه یه بار با یه بحران روبه‌رو میشه... ما تو این دو ماه با چند تا بحران روبه‌رو شده باشیم خوبه؟!! :)))
یکی از این بحرانا بد بحرانی‌ه... خدا کنه اتفاق نیوفته...
عجب دنیای بدی شده امروز به راحتی آب خوردن دروغ تحویل هم میدیم ودروغ پاشی میکنیم انگار راست . توی زندگی روز مره خیلی راحت دروغ میگیم
انگار نه انگار که دروغ از بزرگترین گناهان کبیرست حتی گناهش از قتل و زنا هم بالاتره .
یه جوری غرق دروغ گویی میشیم که خودمونم باورمون میشه دروغمون رو .به راحتی به دوستانمون عزیزترین کسانمون دروغ تحویل میدیم که به کجا برسیم ؟
به هیچ جا فقط میخوایم کار بدمون رو پشت این دروغ مخفی کنیم یا توجیه کنیم غافل از اینکه اولین
مدیریت بحران چگونه است؟ فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 62حجم فایل: 952قیمت: 12000 تومانبخشی از متن: مدیریت بحران،مدیریت بحران در کشور،مدیریت چیست ،تعریف ومفهوم بحران،انـواع بـحـران،اهداف مدیریت بحران،ویژگی های مشَترک بحران،پاسخ به بحران،زلزله،سیل،برنامه ریزی مد یریت،شهرسازی،مدیریت بحران از اصطلاحات حوزه مدیریت است، که به مجموعه‌ای از فعالیت‌َژَها، چاره جویی‌ها و دستورالعمل‌هایی اطلاق می‌گردد، که مدیرَیت یک س
دیروز داشتم روزنامه میخواندم که چشمم افتاد به قسمت شگفتی ها. تیتر این بود:  "تولد پیرترین مرد جهان". جذاب بود با دقت خواندم .یک قسمت از متن مصاحبه با پیرمرد این بود.+ آقا شما چطوری 113 سال عمر کردید؟اصلا مگر می شود!
-  113 سال عمر کردم چون با هیچ کسی یکه به دو نکردم.
+ دروغ میگی! اصلا امکان نداره!
- آره، دروغ میگم.

غلبه بر کروناهراسی دشوارتر از مقابله با کرونا
این روز‌ها که شیوع ویروس «کرونا» در بخش بزرگی از دنیا و از جمله کشور ما اذهان عمومی را متوجه خود کرده است، بار دیگر معضل دیرینه آشفتگی رسانه‌ای و خبری مقابله با بحران ناشی از این بیماری را با دشواری‌های جدی مواجه ساخته است. انتشار اخبار دروغ و بزرگنمایی از تلفات و پیامد‌های آن، القای یأس و مقابله با امیدآفرینی، تلاش برای بی اعتبارسازی اخبار و اطلاعات رسمی، دروغ‌پراکنی و تشویش اذهان عمومی بخ
شبکه ی توزیع محتوا شبکه ای عظیم از سرور هایی که در نقاط مختلف دنیا برپا شده و به صورت جغرافیایی پخش شده اند. محتوای وبسایت ها با بکارگیری از شبکه ی توزیع محتوا و با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربران از طریق نزدیک ترین شبکه به کاربران ارائه داده می شود. این شبکه ها در سرعت بخشیدن به تحویل محتوا و پهنای باند در وبسایت های بزرگ و جهانی مثل یاهو، گوگل، فیس بوک و... تاثیر به سزایی دارند. شبکه توزیع محتوا یا CDN چیست؟
منبع : وبلاگ ایران سرور
بحران هوشمند
بحران سازی امری تخصصی و ما فوق هوشمندی است! و درک آن برای افراد عادی مشکل است. اگر بحرانها را به چهار قسمت تقسیم کنیم، این بحران نوع پنجم است، که بحران ساز با بحران زده، وارد بازی می شود. بحران نوع یک بحران فردی بازمینه طبیعی است(مثل معلولیت) اما نوع دوم : بحران فردی با منشا انسانی(مانند خودکشی یا قتل) ولی نوع سوم: بحران جمعی با منشا طبیعی (یاخدایی)مانند سیل و زلزله بحران، بالاخره نوع چهارم، جمعی با منشا انسانی است. اما همه اینها یک
 تولید محتوا یعنی ایجاد و نوشتن یک نوشته!! 
و یا بوجود آوردن یک محتوای مکتوب یا دیجیتال، در فضای واقعی و یا مجازی.حالا یک کتاب یا مقاله یا مطلبی در یک وبلاگ یا سایت، و یا پستی در اینستاگرام و تلگرام و یا موزیک و عکسی که در یک صفحه وب آپلود می کنید و… . در واقع محتوا، فقط نوشته نیست.نوشته اولین چیزی است که در خصوص محتوا به ذهن میرسد.محتوا میتواند متنی، تصویری، ویدئویی، گرافیکی، صوتی و … باشد.
همه اینها نوعی از انواع تولید محتواست.
اما امروز و شر
تولید محتوا در تبریز بهترین و تخصصی ترین متون و تولید محتوا جهت درج در سایت های معتبر شرکت های تولیدی و صنعتی توسط کارشناس برتر هادی لطفی نژاد قابلیت ارائه متن تا دو هزار کلمه و کاملا غیر قابل تکرارمتون تولید محتوا کاملا تخصصی و منحصر به فرد بوده و برای هیچ شرکت دیگری تکرار نخواهد شد . تولید محتوا بر اصل سئو سایت بوده و رعایت نکات فنی جهت افزایش رتبه سایت در تمامی متون تولید محتوا رعایت میگردد . ارائه تولید محتوا در زمانبندی های ادواری جهت
هفت اشتباه مخرب در بازاریابی محتوا
امروزه بازاریابی محتوا یکی از پیش‌نیازهای اصلی تبلیغ محصول است. اما در این روش از چه خطاهایی باید خودداری کرد؟
شاید بازاریابی محتوا، مفهوم جدیدی به‌نظر برسد؛ اما این روش از صدها سال قبل کاربرد داشته است. داستان‌گویی یکی از قدیمی‌ترین شکل‌های ارتباطی است. برای مثال بنجامین فرانکلین، با انتشار کتابی به‌نام سالنامه‌ی ریچارد فقیر، به کسب‌وکار چاپ خود کمک کرد.
امروزه، بازاریابی محتوا یکی از پیش‌نیاز
دو سه روزی بود که از فرط دل درد به خودم میپیچیدم اما مادر جان فکر میکرد دروغ میگم چون نمیخوام روزه بگیرم...کل دیشب خواهری خونه رو به گند کشید و منم از امروز صبح نفله طور به زندگی خودم دارم ادامه میدم...حتی آب های بدنم رو هم بالا آوردم...بدترین حس ممکن اینه که اسهال و استفراغ و بدن درد و همه چیو با هم بگیری...القضا فردا هم ی امتحان کوفتی داشته باشی که از رو تنبلی و دل درد نخوندی...امروز رسما یا خواب بودم یا دسشویی...الانم میبینید اینجا میخواستم بهتون
استفاده صحیح از هدینگ ها داخل محتوا و سایت

هدینگ یا سرتیر به انگلیسی Heading شامل عنوان قسمت های مختلف داخل یک
صفحه وب می شود. بالای همین پاراگراف شما یک هدینگ با h2 مشاهده می کنید.
یعنی نوشته بالای این پاراگراف سرتیتر مخصوص همین پاراگراف می باشد. در
ادامه به همین شکل من از سرتیتر و هدینگ های مختلف استفاده می کنم. و
همچنین در زیر هر کدام یک توضیحی قرار میدم.

ادامه مطلب
بازاریابی محتوا استفاده از محتوا برای جذب مخاطب و ترجمه آن به فروش است. ویژگی SEO محتوای بهینه سازی شده موتور جستجو را ایجاد می کند تا بتوانید توجه وب سایت های موتورهای جستجو را به خود جلب کنید. نحوه تهیه مطالب شخصی خود یا نوشتن مطالب خود را تعیین می کند که چقدر سریع …hillbilly.ir/seo-یا-بازاریابی-محتوا-چیست؟/
---@infojobseo
مشاهده مطلب در کانال
پاورپوینت بحران مالی جهانی
دانلود پاورپوینت با موضوع بحران مالی جهانی ، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: روند بحران: چند نکته: نرخ بهره تقاضا برای وام بیشتر موسسات مالی که اخیرا در امریکا دچار مشکل شده اند موسسات مالی سرمای
دانلود پاورپوینت با موضوع بحران مالی جهانی ، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: روند بحران: چند نکته: نرخ بهره تقاضا برای وام بیشتر موسسات مالی که اخیرا در امریکا دچار مشکل شده اند موسسات مالی سرمای
چرندیات فرار، دروغ محض است.
نفس به سینه‌ی عشاق که رسد، همه دوان دوان به سوی معشوق رهسپار خواهند شد. البته خدا داند که سیل دانشجویان رفته به بلاد کفر، فقط برای گرفتن نفس و بازگشت به معشوق است وگرنه برای همه ما واضح است که تمام این چرندیاتی که درباره‌ی فرار میگویند همه دروغ محض است.
ادامه مطلب
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«فضیل می گوید: به خدمت امام باقر (علیه‌السلام) عرض کردم: آیا برای آن روز پرشکوه وقت معینی هست؟ فرمود:«کذب الوقاتون، کذب الوقاتون، کذب الوقاتون».«هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است. هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است. هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است».
غیبت شیخ طوسی/ ص262
چگونه دروغ را تشخیص دهیم؟
تا به حال برایتان پیش آمده که ناخودآگاه متوجه شوید فردی به شما دروغ می‌گوید؟ انسان به طور غریزی تا حدی قابلیت شناسایی افراد دروغگو را دارد. اما با دانستن برخی نکات علمی می‌توانیم مجهزتر از همیشه و با اعتماد به نفس بیشتری در این باره تصمیم بگیریم و دروغ را تشخیص دهیم.زندگی در دنیایی که همه در آن راستگو و شفاف هستند بسیار زیباست، اما واقعیت این است که با چنین دنیایی فاصله زیادی داریم. پس به مهارتی نیاز داریم تا بتوان
آخرین ساعت، از آخرین روز، پیش از اتمام هفته‌ای که در تعطیلات به سر بردیم، با اعلام رسمی از یافتن اولین مورد مبتلا به کرونا در اینجا، رو به پایان است. نگرانی از شرایط جاری ایران و وضعیت خانواده و عزیزان یک طرف، آینده نامعلوم برای سفر به ایران و قرنطینه یک طرف دیگر...
دارم به این فکر می‌کنم که چطور هر چیز ساده‌ای در ایران قابلیت تبدیل شدن به بحران دارد، باران می‌بارد می‌شود سیل،‌ نمی‌بارد می‌شود خشکسالی، گران شدن بنزین، دفاع کنیم بحران ا
بازاریابی محتوا استفاده از محتوا برای جذب مخاطب و ترجمه آن به فروش است. ویژگی SEO محتوای بهینه سازی شده موتور جستجو را ایجاد می کند تا بتوانید توجه وب سایت های موتورهای جستجو را به خود جلب کنید. نحوه تهیه مطالب شخصی خود یا نوشتن مطالب خود را تعیین می کند که چقدر سریع …The post SEO یا بازاریابی محتوا چیست؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3aAl4p3
مشاهده مطلب در کانال
-چون که واژه ها حیثیت دارند و این را بار ها گفته ام.چون که واژه ها حیثیت دارند و این را بار ها گفته ام، امشب، همین چند دقیقه ی پیش، فهمیدم که وقتی حوصله میکنم و واژه های قطار شده ی کسی را -خاصه اگر طولانی شده باشد- تا آخر میخوانم، یعنی آن فرد برایم عزیز است.بسیار عزیز.مثل فرزانه.مثل خواندن ِ سطر به سطر ِ پست آخرش و پست های قبلی اش.
-با همه ی احترام و حیثیتی که برای واژه ها قائلم، ادا کردنشان و البته مستقیم ادا کردنشان همیشه برایم سخت بوده.هرچه عمی
تبلیغات بخش عمده‌ای از دنیای امروز رو تشکیل میده. هرکس هم که منکر این امر میشه حداقل یه بار خاویار بادمجون رو به خاطر تبلیغش خورده. اما همیشه بخشی از تبلیغ رو دروغ تشکیل میده، دروغ‌هایی مثل بهترین گوشی های هوشمند سال یا امکانات جدیدی که مشابهش رو هزار جا دیدیم. اپل استاد اینجور ترفندهای تبلیغاتیه و خیلی‌ها هم عاشق اینن که از اپل گول بخورن
ادامه‌ی آن را در ویکی لوپ بخوانید...
Wikiloop
می ترسیم 
از اونی که هستیم 
چه از لحاظ اجتماعی و چه از لحاظ شخصیتی و جسمانی و روانشناختی و ...
از قضاوت مردم می ترسیم 
از اینکه بگن ...
وای چی بگم به ...
حالا در مورد من چه فکری می کنن ...
.
.
.
ما از خودمون میترسیم  
از اینکه بریم زیر سوال 
از اینکه بگیم خب من اینم دیگه !
پس دروغ میگیم
گنده گنده هاش رو به خودمون .
و کوچیک هاش رو به دیگران !
دروغ مثل اژدهای هزار سره 
مثل گوله برفی که وقتی پایین میاد شده یه کوه برف !
دروغ روان را بیمار و فاسد میکنه چون نمیذار
هادی لطفی نژاد نویسنده و مدیریت تولید محتوا در تبریز 
کارآفرین برتر اینترنتی و فضای مجازیتولید محتوا برای سایت های معتبر و فضای مجازیتولید محتوا مبنی بر سئو سایتمتخصص سئو در تبریزمشاور اقتصادی و آشنا به مسائل کارفرمایان و پرسنل اشرافیت کامل به مباحث قانون کار و بیمه و بازنشستگیقبول دعاوی کارگری و کارفرمایی
در انقلاب شاه اول حرف انقلابیون را نمی شنید و انقلابیون هی بیشتر فریاد کشیدند و عصبانی تر شدند. بالاخره زمانی که شاه صدای انقلابیون را شنید و گفت پیام انقلاب شما را شنیدم، دیگر انقلابیون آنقدر در هیجان و هیاهوی انقلاب خود گم شده بودند که صدای شاه را نشنیدند. انقلاب اسلامی حاصل برخورد تاریخی یک حکومت نابالغ با یک جامعه مدنی نابالغ بود. اگر یکی از این دو بالغ بود، صدای دیگری را به موقع می‌شنید و نمی‌گذاشت کار به فروپاشی بکشد؛ بلکه پیش از نقطه
درباره روز دوغ.
روز دروغ یا Liar's Day ، در یکی از روز های زمستان است که در ان روز ، هم بیست و دوم است و هم بیست و سوم !!
در این روز، گفتن دروغ ، قابل قبول  است.
داستان روز دروغ چیست؟
اگر این سوال را دارید، به ادامه مطلب بروید.

​​​​​​
ادامه مطلب
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
The climate crisis is our third world war. It needs a bold response
بحران آب و هوا جنگ جهانی سوم ماست این بحران  نیاز به اقدام جدی دارد.
(استیگلیتز برنده جایزه نوبل اقتصاد)
♦️climate crisis بحران آب و هوا
استراتژی راهبردی
دستکاری در طبیعت نتایجی دارد که کمترین آن سیل امسال بود. طبق گزارش تابناک، برآورد اولیه از خسارت های سیل، مبلغ 35000 میلیارد تومان و حدودا معادل 5 درصد تولید ناخالص داخلی می باشد.
اقتصاد ناکارامد دولتی که در بهترین حالت فقط قادر به تامین هزینه های حقوق کارمندان
عناوین اصلی کتاب : چرا دروغ می گوییم؟؛ آثار دروغ ؛ دروغ های مجاز؛ راه نجات از دروغ ؛ سخن پایانی ؛ فهرست کتاب های انتشارات مسجد مقدّس جمکران ؛ پی نوشت ها مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : دروغ/ مولف عزیزالله حیدری. مشخصات نشر : قم: مسجد مقدس جمکران ۱۳۸۹.‬ مشخصات ظاهری : […]
نوشته دانلود کتاب دروغ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
مدیریت بحران (به انگلیسی: Crisis management) از اصطلاحات حوزه مدیریت است، که به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها، چاره جویی‌ها و دستورالعمل‌هایی اطلاق می‌گردد، که مدیریت یک سازمان، در چالش با بحران انجام می‌دهد و هدف آن کاهش روند، کنترل و رفع بحران است. بطور کلی مدیریت بحران بمعنای سوق دادن هدفمند جریان پیشرفت امور، به روالی قابل کنترل و انتظار بازگشت امور در اسرع وقت، به شرایط قبل از بحران است.
ادامه مطلب
در گزارشی به بررسی دلایلی که داشتن استراتژی مشخص در زمینه‌ی تولید محتوا را لازم می‌کند، می‌پردازیم.امروزه کارآمدی بازایابی محتوا بر همه ثابت شده و به جزیی جدایی‌ناپذیر از پروسه‌ی جلب اعتماد مشتری تبدیل شده است که نهایتا می‌تواند به تحولات مثبت در کسب و کار شما بیانجامد. مطالعات مختلف نشان داده است که افراد تصمیم‌گیر در حوزه‌ی بیزنس تمایل دارند اطلاعات خود از یک شرکت را از طریق مقالات به دست آورند تا از طریق تبلیغات. اما مانند بیشتر ت
ساعت شش غروب سرد و بارونی، نشسته بودم توی ایستگاه اتوبوس و اتوبوس نمی‌آمد. شاید من بین‌ مسافرها کمتر کلافه بودم. این را  در حالی که با صدای هندزفری توی گوشم همراهی می کردم و از سرما لذت میبردم فهمیدم. با خودم فکر  کردم هر کدام این آدم ها داستانی دارند اما هیچ کدام امروز داستان مرا ندارند. هیچ کدام این آدم‌ها برای یک تکلیف کلاسی ساده کلی زحمت نکشیده اند و بعد سر کلاس ۵۰ درصد تلاششان را نشان نداده اند که همان برای رضایت استاد کافی باشد. هی
فکر، روحیه می‌سازه و روحیه، فکر.
فکرای خوب روحیه خوب میسازن وفکرای بد روحیه ی بد. وقتی اولین فکر توی ذهن تشکیل میشه اگه این فکر رو مثبت فرض کنیم روحیه خوب اول رو می‌سازه و روحیه خوب اول فکر خوب دوم و فکر خوب دوم روحیه خوب دوم و این به صورت زنجیره ای از  افکار ادامه پیدا میکنه. در پایان روحیه ما شاد و عالی میشه و برعکس اگه این زنجیره با افکار منفی تشکیل بشه پس از مدتی ما با روحیه ای ضعیف و در دراز مدت با شخصی افسرده و ناامید روبرو میشیم. 
نکته قاب
این روزها که از بحران اولیه مورد خیانت قرار گرفتن گذر کرده ام، در حال بازیابی پیوندهای از دست رفته ام با دنیای اطرافم هستم. در حال دوباره دیدن هستم و هیچ چیز همان شکلی نیست که قبل از این بود.
هنوز زود است که بخواهم نتیجه بگیرم که ایا این درد و این رنج برای من باعث رشد خواهد شد یا نه، اما تمام چیزی که میدانم این است که من از این بحران، عبور خواهم کرد.
در گزارشی به بررسی دلایلی که داشتن استراتژی مشخص در زمینه‌ی تولید محتوا را لازم می‌کند، می‌پردازیم.امروزه کارآمدی بازایابی محتوا بر همه ثابت شده و به جزیی جدایی‌ناپذیر از پروسه‌ی جلب اعتماد مشتری تبدیل شده است که نهایتا می‌تواند به تحولات مثبت در کسب و کار شما بیانجامد. مطالعات مختلف نشان داده است که افراد تصمیم‌گیر در حوزه‌ی بیزنس تمایل دارند اطلاعات خود از یک شرکت را از طریق مقالات به دست آورند تا از طریق تبلیغات. اما مانند بیشتر ت
چرا درروایت امده که مومن زنا وسرقت میکند ولی دروغ نمیگوید در
حالی که کسی که زنا میکند مسلم است که از گفتن دروغ هم عبایی ندارد.

در آموزه های دینی دروغ، مادر و ریشه گناهان بزرگ
شمرده شده است؛ زیرا اگر کسی راه دروغگویی یا فریبکاری را در پیش گیرد، از
هیچ گناهی پروا نمی کند و اگر از این یک باز ایستد، امکان باز ایستادن از
گناهان دیگر را دارد؛ به همین خاطر، معصومان(ع) بارها بر این نکته تأکید
کرده اند که ریشه همه گناهان، همین
از عمده ترین مشکلاتی که در بحران ها بوی‍ژه در زلزله گریبانگیر مردم و آسیب دیدگان می شود مشکل مربوط به آب است. این مشکل چه در هنگام حادثه و چه بعد از حادثه همواره سلامت مردم را تهدید کرده و در صورت بی توجهی یا کم توجهی در تأمین و نظارت بر آن به شدت بحران افزوده خواهد شد.
نیاز به آب تصفیه شده از نظر کمی و کیفی
مانند هر جمعیتی، مردم جابجا شده نیاز به دسترسی آب با کیفیت خوب و به مقدار کافی دارند. این نیاز در مورد اردوگاه ها و جایی که تراکم جمعیت در آن
یکی از مهمترین عامل در طراحی، تولید محتوا در طراحی سایت هستش که با کیفیت بودن آن تاکید شده  و بسیار مهم می باشد که یکی از عوامل مهمی و بسیار تاثیر گذار روی سئوی سایت خواهد بود. تولید محتوای با کیفیت در وب سایت باعث می شود که رتبه سایت شما بعد از طراحی سایت به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند.

به همین دلیل بسیاری از  مدیران و مسئولان  وب سایت یکی از بخش های خود را به تولید محتوا در طراحی سایت
اختصاص داده اند و سعی می کنند که افراد با تجربه ای را
تولید محتوا در تبریز 
تولید محتوای الکترونیکی جهت درج در سایت های تجاری معتبرامکان ایجاد محتوا تا دو هزار کلمهارائه فایل جهت ثبت در سامانه ایجاد محتوای منحصر به فرد جهت ایندکس مطلوب گوگلتوسط کارشناس تولید محتوا در تبریز هادی لطفی نژاد کارشناس تولید محتوای الکترونیکی 
بازاریابی محتوا یکی از روش‌های بازاریابی است که امروزه نسبت به سایر روش‌های بازاریابی از اهمیت خاصی برخوردار است. این روش بازاریابی البته مانند بیشتر روش‌های بازاریابی دیگر برای عموم کسب و کارها چندان به راحتی قابل دسترسی نیست؛ زیرا هم تولید محتوا فرآیندی زمان‌بر و دشوار است و هم آگاهی از ریزه‌کاری‌ها و پیچیدگی‌های مقاله سئو موضوعاتی هستند که هر کسب و کاری نمی‌تواند از عهده آن‌ها برآید. به همین خاطر معمولاً کسب و کارها تمایل دارند
یادت بمونه هیچ وقت هیچ چیزی بالاتر از صداقت و راستی نیست
دروغ همه چی رو نابود می کنه
راهِ درست اونیه که دروغ توش جایی نداشته باشه
تا با آدمِت روراست نباشی،دائم نگرانی و مضطرب،پس حواستو جمع کن
دروغ همه چی رو نابود میکنه
اعتمادش که از بین بره،بیچاره ای
پس از روز اول باهاش مثل آب،زلال و شفاف،برخورد کن تا نگرانی ای از این بابت نداشته باشی
زندگی اونقدرا هم طولانی نیست که تو همون مدت محدود هم عذاب بکشی
....
استارت ع.ا  ==> 15 اردی بهشت 98
تنها با نگاهی به اطراف متوجه می‌شویم که انسان‌ها با بحران‌های بیشماری دست و پنجه نرم می‌کنند و این همان تفسیر آیه «و خلقنا الانسان فی کبد» است که ما انسان را در رنج آفریدیم؛ بله انسان یعنی همین؛ یعنی همین چگونگی مدیریت رنج هایش که چگونه طنازی کند برای الهش و به زیبایی این رنج ها را مدیریت کند و به ثمر های خوشی برساند٬ ولی انگار برخی نمی خواهند با این رنج ها کنار بیایند به عالم و آدم شکایت دارند و گله می کنند جز منشأ اصلی یعنی خودشان
اما یکی
مهارت های تکنولوژی خود را توسعه دهید
مهارت های فنی به طور فزاینده ای پرمتقاضی است، بازاریاب محتوا در وردپرس یا سایر سیستم های مدیریت محتوا کار می کند. دیگر مهارت های محبوب شامل SEO، HTML، گوگل آنالتیکیز (و تجزیه و تحلیل های مشابه)، و همچنین CSS و برنامه نویسی می شود. بسیاری از شرکت ها مایل به آموزش افرادی هستند که دارای قابلیت های فنی اولیه برای استفاده از برنامه های خاص هستند، دیگر مهارت ها را می توان قبل از شروع کار از طریق برنامه های آموزش آنلا
دیگه واقعا خیلی پر رویی میخواد توی چشم ملت نگاه کنی ،دستاتو بزاری روی کمرت و قیافه ی حق بجانب بگیری که توی رسانه ی ملی اعلام کنی که مردم دارن سیاه نمایی میکنند و خبر کذب نشر میدن و فوت یه فرد بر اثر خودکشی از فقر نبوده ؟!!!!!! خیلی پرو رویین شما اگه این خبر دروغ بود ، دیگه خیلی دیر شده که ی دروغ های راست رو پامال کنید ،یعنی ما واقعا نداشتیم کسی که از فقر که مسبب اون اختلاس میلیاردی آقایان و خرید جزیره ی آقازاده هاست ،دست به خود سوزی بزنه ؟؟!!! یا نه
آیا شما انواع دروغگویی را  می شناسید ؟
در برخی از فرهنگ ها گفتن دروغ در برخی از موقعیت ها تشویق هم می شود مانند دروغ گفتن برای آشتی دادنبین دو نفر و یا جلوگیری از اسیب رسیدن به کسی؟
برای آشنایی با انواع دروغ ،مقاله ای در این خصوص از دنیای وب جمع آوری نموده است ،با ما همراه  باشید .

ادامه مطلب
باید بگم که اصلا لذت نمیبرم از شغل تولید محتوا دیگه! یعنی نوشتن واسه اینستا و وبلاگم و خودم رو دوست دارم اما. نوشتن سفارشی رو نه. البته حتی تولید محتوا واسه کار خودم رو دوست دارما. خلاصه اینا رو مینویسم که بدونم این روزا واسه جمع کردن سرمایه کارم دارم زحمت میکشم! بعله. خدایا شکرت به هرحال. 
راستی امروز یه پروژه ایجاد کردم واسه اینستا، بعدا توضیح میدم.
ساعت شش غروب سرد و بارونی، نشسته بودم توی ایستگاه اتوبوس و اتوبوس نمی‌آمد. شاید من بین‌ مسافرها کمتر کلافه بودم. این را  در حالی که با صدای هندزفری توی گوشم همراهی می کردم و از سرما لذت میبردم فهمیدم. با خودم فکر  کردم هر کدام این آدم ها داستانی دارند اما هیچ کدام امروز داستان مرا ندارند. هیچ کدام این آدم‌ها برای یک تکلیف کلاسی ساده کلی زحمت نکشیده اند و بعد سر کلاس ۵۰ درصد تلاششان را نشان نداده اند که همان برای رضایت استاد کافی باشد. هی
گاهی نسیم رحمت خداوند عجیب می وزد؛مراقب باشیم‌،
که از این نسیم و رحمت الهی خود را دور نکنیم.
یک گناه و خطاء چه بسا انسان را چنان از این نسیم دور کند؛ که دیگر راهی برای برگشت نباشد.
وچه کارهای خوبی که باعث می شود وجودمان سراسر از محبت و عشق به محبوب شود.
پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن

دید کلی :

پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

توضیحات کامل :

پاورپوینت مدیریت بحران و انواع مدلهای آن در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

ادامه مطلب
داستان چوپان دروغ گو رو که هممون شنیدیم . کسی که انقدر دروغ می گفت که از یه جایی به بعد مردم فکر می کنن تمام حرفاش دروغه . من یه ویژگی ای دارم که زود آدما رو چوپان دروغ گو می کنم . فقط کافیه یک بار بهم دروغ بگه دیگه از اون به بعد در مورد تمام حرفاش سوء ظن دارم . غافل از این که آدما ممکنه گاهی اشتباه کنن . نباید به یک اشتباهشون تماما قضاوتشون کرد . 
+ چند روزه بچه ی همسایه مون مریض شده . همون که همبازی محمد حسینِ ماست . ما هم چون می ترسیم محمد حسین هم مری
شک تردید معمولا در صورت دیدن دروغی از سوی شریک زندگی به وجود می آید و باعث به وجود آمدن حس بی اعتمادی در رابطه میشود.دروغ گویی از ضعف های جدی در یک رابطه است. اگر فردی که با او وارد رابطه ای صمیمانه شده ایم، با ما صادق نیست و ارتباط با او، نوعی شک مزمن و تردید همیشگی برای ما در پی دارد باید برای این مسئله چاره ای اساسی اندیشید. کنترل کردن دائمی فرد مقابل، افکار سمی به ذهن فرد تزریق می کند که زندگی او را مختل خواهد کرد و آرامش را از او می رباید.همس
زندگی طبیعی یعنی اینکه اگه توی دوازده سالگی خانواده ات فهمیدن با دیدن یه نفر از جنس مخالف ناخودآگاه قرمز میشی با خاک یکسانت نکنن 
و توی سی و چند سالگی اون لحظه عین پتک نیاد روی سرت و بفهمی تمام این سالها با یه دروغ زندگی کردی
کمال پرهون روانشناس و مشاور درباره دروغ گویی کودکان و علت آن اظهار کرد: دروغ گویی دربین کودکان خردسال نیز تا حدودی شایع است و کودکان معمولاً در سن پیش دبستانی، بین دو تا چهار سال، دروغ گفتن را شروع می‌کنند.
این روانشناس بیان کرد: دروغ گفتن در کودکان خردسال به ندرت باعث نگرانی می‌شود، در حقیقت دروغ گفتن برای کودکان خردسال چیزی غیر عادی نیست و شواهد پژوهشی نشان داده است که این رفتار‌ها در واقع یک نقطه عطف مهم تحولی نیز محسوب می‌شود.
او ادامه
تولید محتوا در سئو چه تاثیری دارد؟
تولید محتوا شامل تولید محتوای ویدئویی، تولید محتوای گرافیکی و پادکست می‌باشد که هر کدام بر حسب کیفیت‌ و جذابیت خود تاثیر به سزایی به افزایش ترافیک سایت و سئو وب سایت دارد.
فکر می‌کنید چه هنگامی اهمیت تولید محتوا در سئو سایت نمایان می‌شود؟ زمانی که سایتی راه اندازی می‌کنید اما محتوای سئویی برای آن نداشته باشید بطور حتم موتورهای جستجو سایت شما را ایندکس نخواهند کرد و در نتایج موتورهای جستجو قرار نمی گیر
ای بابا، هی میم میاد جلو چشمم. دروغ ها درباره‌ش. و دروغ‌های دیگر. و شک می‌کنم. نکنه صنم واقعی اون بوده؟ اوکیه ها. ولی الان نباید اینو می‌فهمیدم. واقعی‌ترین واقعیِ اون وقتی بود که فکر می‌کرد من میم‌م. مرور مجدد مکالمه‌ها.
چقدر زخمی‌م.
خودمو جمع و جور می‌کنم.

این روزها زیاد این عبارت تولید محتوا را زیاد می شنوید.
خیلی ها هم این عبارت را به کلمات دیگر وصل می کنند تا عنوان خود را ویروسی کنند و به سرعت بین مردم انتشار دهند.
مثلاً تولید محتوای ارزشمند، تولید محتوای سئو ، کسب در آمد از طریق تولید محتوا یا موارد این چنینی دیگر.
اما واقعاً تولید محتوا چیست؟

حتما می دانید که طی ند سال اخیر گوگل به یک غول جست جو گر تبدیل شده است.
موتور جست جو گری که به واسطه الگوریتک ها و هوش مصنوعی قدرتمندی که دارد هیچ چیز
همیشه اولین دروغ خطر به وجود آمدن دروغ دوم، سوم... بیستم... و صدم را هم دارد. 
من همیشه از افتادن در دام این دور باطل وحشت داشته ام. فرآیندی که بسیار مخرب و دردسر آفرین است و در آن اولین قربانی خود شخص است. شخصی که می داند دارد دروغ می گوید فردی است که به امید خوش آمد طرف مقابل جامی از زهر را ذره ذره می‌نوشد و در ظاهر تصویری مطلوب از خود نشان می دهد ولی در باطن بین مرگ و زندگی دست و پا می زند. فردی که شاهد آسیب دیدن و فروریختن حفاظ شیشه ای اطراف خودش
سلامآیا تا بحال شدهدر سایت یا نرم افزاری در فضای مجازیمطلب ناصحیح مشاهده کنیدو به بودن آن اعتراض داشته باشید و ندانید که اعتراض خود را به کجا باید برسانیدراه حل ساده استدادستانی کل کشور در فضای مجازی سایتی را برای بررسی گزارش های مردمی جهت رسیدگی به تخلفات قرار داده استفقط کافی است آدرس سایت و عنوان شکایت را انتخاب کنید آدرس: filter.internet.ir که به ده عنوان کلی رسیدگی می کندکه بعضی از آنها را ذکر می کنیمالف) محتوا علیه عفت و اخلاق عمومیب)محتوا علی
داریم پیج یه فروشگاه آنلاین رو نگا میکنیم ،من یه پلت سایه میبینم و میگم اینو میزارم تو ویش لیستم!!
سهی که قیمتشو میبینه اضافه میکنه:ولی من اینو میزارم تو دریم لیستم!!
دریم لیست 'واقعا واژه زیبایی نیست؟
تو این یک ساعتی که متوجه شدم دریم لیستم میتونه وجود داشته برای گزینه اولش یه سفر مالدیو در نظر گرفتم:/
..
تا شیش ماه آینده پنجشنبه جمعه در اختیار کلاسای موسسه ام و خب الان با دو تا بحران رو به رو ام
بحران اول:اگه اون کراش سابقم همکلاسیم باشه چی-___-
ب
و خب می‌دونی؟ من هر لحظه حس می‌کنم دارم به خودم دروغ می‌گم. وقتی یه لحظه می‌گم که وای، تو چه‌قدر شبیه فلانی هستی، همون صداهه هست که بگه حرف مفت نزن، دروغ نگو. وقتی می‌گم تو اصل اصلی، تو خودتی دختر! باز هم صداهه هست که بگه دروغ می‌گی. حتی همین الان که دارم این رو می‌نویسم، صداهه داره می‌گه هیس، هیچی نگو. کم سر خودت و بقیه رو گول بمال.
و خب می‌دونی؟ عملا هیچی راضی‌ش نمی‌کنه، هیچی، هیچی. اگه بگم هست، می‌گه دروغ می‌گی و اگه بگم نیست همون حرف خ
به طور یقین بهترین توصیف محتوا سریالی این است که این گونه از محتوا‌، مجموعه ای از مقالات مرتبط با یک موضوع کلیدی است‌، که هر کدام شامل اطلاعاتی مطلوب، مستقل و مجزایی هستند که هدفی بزرگ‌تر و کلی‌تر را دنبال می‌کنند.آنچه در تولید محتوای سریالی باید مورد توجه قرار گیرد این است که هر بخش از این گونه محتوا به تنهایی قابل فهم و درک بوده و در عین استقلال از کل مجموعه در کنار فصل‌ها و قطعات دیگر همانند تکه‌های پازل یک هدف واحد را دنبال می‌کند. ب
پاورپوینت مدیریت تعارض و بحران
دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت تعارض و بحران، در قالب ppt و در 46 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: تعریف تعارض: تعارض در فرهنگ لغت فارسی به معنای رویارویی، معترض و مزاحم یکدیگر شدن و با هم اختلاف داشتن است. کوتاه ترین تعریف تعارض از ر
یه نفر اگه به شما دروغ بگه ،شما چیکار چی کار می کنید؟
۱_میگید چرا دروغ گفتی ؟(توضیح و دلیل می خواهید )
۲_سکوت می کنید و به روش نمیارین 
یا .....
صادقانه جواب بدین. بحث مصلحتی و پیچوندن و.... اینا رو بزارین کنار 

+نه اینکه کسی که به من دروغ گفته برام مهم باشه،اصلا برام مهم نیست 
 اعتمادمو نسبت به اون فرد از دست میدم و همیشه فکر می کنم دروغ میگه 
کم کم از چشمم می افته 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این صفحه اصلی و مرجع آموزش نحو است. در این صفحه، تمامی قسمت های آموزش تصویری نحو به همراه نام منبع قرار داده می شود. 50 قسمت اول این مجموعه رایگان است و بقیه قسمت ها با دریافت هزینه اندک، قابل دریافت خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.© تمامی حقوق این وبگاه مح
شبکه توزیع محتوا (CDN)
CDN مخفف عبارت Content Delivery Network می باشد. شبکه توزیع محتوا عبارتست از یک شبکه بزرگ از سرورهایی که در چند نقطه دنیا مستقر هستند و به صورت جغرافیایی توزیع شده‌اند. از طریق CDN، محتوا بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر و از طریق نزدیک‌ترین سرور به کاربر ارائه می شود. به این ترتیب، دسترسی به محتوای سایت برای کاربران در تمامی نقاط دنیا آسان تر خواهد شد. به صورت کلی، هدف اصلی شبکه توزیع محتوا از بین بردن فاصله ی جغرافیایی کاربر با سرور

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها